Služby

Moja práca je celkom jednoduchá: zlepšiť vaše webové stránky, vďaka tomu sa k vám na web dostane viac návštevníkov. Oslovíte viac návštevníkov, získate nových zákazníkov. Ak je vaším cieľom neustále zvyšovať zisky, tak vám zase toľko nepomôžem. Ak však hľadáte spoľahlivého parťáka, ktorý urobí všetko pre zlepšenie vášho online biznisu, tak ste tu správne.

Ponúkam portfólio služieb od auditu hotového webu, cez návrh štruktúry a architektúry nového webu, až po obsahovú stratégiu a propagáciu pre zvýšenie návštevnosti a následných objednávok.

Audit webu

  • Urobím analýzu, ktorá odhalí prípadné technické nedostatky, a zistím, prečo sa nezobrazujú vo vyhľadávačoch.
  • Súčasťou analýzy je aj užívateľské správanie (prečo sa návštevník nestane zákazníkom).
  • Z analýzy vytvorím návrhy, ako web zlepšiť.
  • Ponúkam tiež zistenie dôvodu a následné odstránenie penalizácie.

SEO – optimalizácia webu

SEO je servis, ktorý zabezpečí, že na požadované kľúčové slová bude Váš web vyskakovať medzi prvými výsledkami v internetových vyhľadávačoch.

Je 21. storočie a keď niekto niečo chce, nejde ani do knižnice, ani nezavolá na informácie. Otvorí si internetový vyhľadávač a pomocou kľúčových slov vyhľadáva, čo potrebuje. Logickým dôsledkom tohto fenoménu je teda fakt, že firmy majú záujem na tom, aby ich výrobky boli čo najlepšie vyhľadateľné. Optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače (SEO) je z pohľadu každého podnikateľa (až na výnimky) nutnosť. Napriek tomu to mnohí ťažko zanedbali.

Podnikateľ si s mojou pomocou pre svoj projekt definuje sadu kľúčových slov, ktoré jeho projekt charakterizujú a pod ktorými by ho ľudia mohli vyhľadávať (SEO analýza). Mojou úlohou je následná optimalizácia webových stránok a dostať projekt na predné priečky vo vyhľadávaní. Ako to robím?

Principiálne je to vlastne veľmi jednoduché (nie, nie je, ale viem to dobre vysvetliť). SEO servis delím na 2 časti. Prvá časť je to, akým spôsobom sú webstránky vytvorené. Existuje rad parametrov, ktoré musí web v tomto zmysle spĺňať. Keď potom algoritmus Google weby prechádza, je mu tento web sympatický a podporuje ho. Tomu hovoríme On-page a je to súčasťou tvorby webu. Druhá časť, tzv. Off-page už je pravidelná mesačná činnosť, kedy pomocou mojich nástrojov posúvam web smerom nahor. Je nutné povedať, že jedno bez druhého nefunguje.

Webová analytika

Webová analytika je starším názvom pre digitálnu analytiku. Dnes je len podmnožinou digitálnej analytiky. Ako analytiku správne využívať a podporiť zisk?

Webová analytika umožňuje sledovať správanie návštevníkov na webe, merať ho a vyhodnocovať. Digitálna analytika navyše analyzuje aj mobily, e-maily, IP TV atď. Pomáha vám v rozhodovaní o alokácii investícií medzi rôznymi zdrojmi.

Webová analytika (niekedy tiež označovaná ako analýza webu, analýza návštevnosti) odhaľuje, čo sa na webe aktuálne deje a zároveň pomáha zistiť, ktoré úpravy webu alebo jeho častí uľahčia návštevníkom stránok orientáciu na webe, zjednoduší im cestu k nákupu, či prinúti nakupujúceho minúť viac.

Social Media

Málokto vie, ako a prečo ho robiť. Pre niekoho je propagácia cez Facebook jediným nástrojom pre internetový marketing ktorý využíva. Ja hovorím, že social je podporný nástroj pre komunikáciu s ľuďmi a prezentáciu firmy. Aj veľké korporácie dnes využívajú social ako komunikačný kanál.

Stratégia online marketingu

Potrebujete rozbehnúť propagáciu na všetkých frontoch internetu a nechcete vynechať žiadnu príležitosť? Potom bude vhodné vytvoriť celkovú online marketing stratégiu, ktorá vám zaistí zvýšenie predaja cez internet. Vďaka partnerstvám so svojimi kolegami profesionálmi, vám môžem ponúknuť široké portfólio služieb ako každá marketingová agentúra v Trenčíne, v Bratislave, v Trnave a v Nitre.

HR Marketing

Nemôžete nájsť zamestnancov?
Asi o vás ani nevedia. Staré spôsoby náboru zamestnancov prestali fungovať.

Preto inteligentné firmy využívajú HR/náborový marketing (Recruitment Marketing). Ten dokáže pracovné inzeráty zviditeľniť opakovane tej správnej cieľovej skupine.

Používam Google, Facebook, YouTube, LinkedIn, Instagram a ďalšie siete. Teda stránky s najvyššou návštevnosťou. Vaše voľné miesta budú vidieť na celom internete. Privediem tak na vaše kariérne stránky talentovaných uchádzačov a oni sa budú hlásiť priamo vám.

Rýchle a jednoduché riešenie pre firmy, ktoré chcú nábor bez komplikácií.

 

Máte záujem o moje služby? Kontaktujte ma