Scroll Top

Ako zarábať na OnlyFans [18+]

Ako zarábať na OnlyFans? OnlyFans je jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí, ktorej obľuba stále stúpa. Ide o prémiovú platformu. Užívateľom poskytuje možnosť vytvárať platený obsah, na profily sa dostanú ostatní vďaka predplatnému.

Viete, ako zarábať na OnlyFans?

Ako funguje OnlyFans? Ide o cenzurovaný obsah, keď kým niekto nezaplatí mesačné predplatné za odomknutie, nebude vidieť príspevky.

Ako začať? Jedinou podstatnou požiadavkou pre prístup je, že vám musí byť viac ako 18 rokov. Asi ste zaznamenali, že na OnlyFans ide hocikedy o šteklivý obsah.

Prihlásenie sa nedá nijako oklamať, pri registrácii k svojmu účtu budete musieť poskytnúť kópiu preukazu totožnosti, aby sa overil vek.

Modelky na OnlyFans potom dostávajú 80% zo všetkých transakcií, ktoré sa na webe odohrajú. Môžu si nastaviť vlastné sadzby za predplatné aj súkromné správy. TIP: Onlyfans poplatky.

Minimálna čiastka za predplatné v súčasnosti je 4,99 dolárov mesačne, najnižší poplatok za súkromné správy alebo tipy je 5 dolárov.

Maximálna čiastka, ktorú si môžete za predplatné účtovať, je 49,99 dolárov. Môžete si tak určiť, ako zarobiť na OnlyFans.

Maximálny počet predplatných stanovený nie je. Platforma pokrýva všetky spätné zúčtovania, a tie nebudú odpočítané zo zisku užívateľa.

Efektívne zarábanie na OnlyFans

Už viete, ako zarobiť na OnlyFans? Čím väčší počet predplatiteľov máte, tým vyšší mesačný príjem získate.

Efektívny progres samozrejme tkvie v tom, že ste schopní mesiac čo mesiac zvyšovať svoju základňu predplatného, mesačné zárobky sa budú neustále zvyšovať.

Je možné zarábať aj na fetiši, môžete si účtovať peniaze za predaj snímok svojich nôh.

Zarobiť na OnlyFans možno aj inak ako telom: hrou šachu, tréningom psov alebo vzdelávaním ľudí pracujúcich v zdravotníctve.

Výplaty iba fanúšikom sú potom na žiadosť.

Pýtate sa na možnosti výplaty? Je ich viac, záleží na modelu OnlyFans.

Umelci z USA majú možnosť výplaty priameho vkladu, zahraniční používatelia využívajú ePayments, Paxum alebo bankový prevod.

V Európe okrem elektronických peňaženiek je možné využiť SEPA platbu.

Výplata je potom obmedzená, musíte zarobiť aspoň 20 dolárov, aby ste si získali peniaze, a záleží aj na možnosti výplaty.

Čo sa týka periodicity výplat, je možné si nastaviť výdaj týždenne, mesačne alebo na vyžiadanie.

Koľko je možné na OnlyFans zarobiť?

Najlepšie hviezdy OnlyFans sú schopné si zarobiť neuveriteľné peniaze, napríklad 3 mil Eur za mesiac alebo aj 20 mil Eur za mesiac.

Niektorí „umelci“ si zarábajú aj tak, že sa napr. len hrajú so svojimi vlasmi, za čo dostanú cca 1200 Eur mesačne.

OnlyFans – prémiový obsah

OnlyFans je postavený na prémiovom predplatnom fanklube, takže všetok váš obsah neuvidí nikto, kým sa k vám člen neprihlási.

Akonáhle zaplatí, bude mať prístup k obsahu. Bude mať možnosť komentárov, môže vám posielať správy.

Aj keď sa zdá, že minimálne necelých 5 dolárov nie je veľa, OnlyFans má dnes už obsiahlu základňu užívateľov a vy môžete pri kvalite svojho profilu ľahko získať desiatky predplatiteľov.

Pri 100 odberateľoch už máte 500 dolárov mesačne, čo je slušné privyrobenie. Na OnlyFans sa však môžete čoskoro dostať k tisícom fanúšikov.

OnlyFans – platené správy

Veľmi sofistikovaný spôsob, ako zarobiť na OnlyFans, je aj možnosť posielať svojim odberateľom platené správy.

Vaši fanúšikovia tak budú musieť zaplatiť za odomknutie správy a samozrejme prístup k vášmu obsahu.

Ak chcete odosielať správy s platbou za zobrazenie, stačí si ich jednoducho nahrať cez messenger a nastaviť cenu.

Fanúšikovia potom len potvrdia, že sú ochotní zaplatiť a zobraziť médiá vo vašej správe. Potom im budú automaticky účtované poplatky.

Minimálna čiastka, ktorú môžete účtovať za platenú správu, je 5 dolárov.

OnlyFans – funkcie

Táto sociálna sieť má ideálne používateľské rozhranie pre mobilné zariadenia, takže možnosť, ako zarobiť na OnlyFans, je o to väčšia a jednoduchšia.

Stačí synchronizovať váš prehliadač s telefónom, môžete vytvárať a nahrávať fotografie a videá priamo z mobilného telefónu. Funguje to podobne ako Snapchat, ktorý je založený na prehliadači.

OnlyFans zadarmo

To zaujíma veľa ľudí, či ide prevádzkovanie účtu iba pre fanúšikov zadarmo. Je možné spustiť bezplatný účet, stačí nastaviť nulovú sadzbu predplatného.

Mnoho používateľov má verejný a súkromný účet. Cez ten verejný lepšie naláka na ten súkromný s poplatkom. Aj to je cesta.

Fanúšikom sa tak poskytne náhľad na kvalitu obsahu a budú tak chcieť vidieť viac, teda si tých pár dolárov zaplatia.

Účty zadarmo môžete tiež speňažiť, a to spôsobom uzamknutého obsahu a platených správ.

Všetci používatelia OnlyFans musia pri registrácii zadať informácie o svojej kreditnej karte, takže im zostáva len jedno kliknutie, než sa stanú platenými predplatiteľmi.

To je cesta, ktorá uľahčuje rozhodovanie.

Ako propagovať svoj účet na OnlyFans?

Možností, ako zarábať viac na OnlyFans je mnoho. Systém propagácie na iných platformách je veľký. Môžete si založiť účet na Instagrame, Facebooku a odakazovať na OnlyFans.

Ako zarobiť na OnlyFans ešte viac? Je možné využiť aj iné populárne platformy, z ktorých budete tiež odkazovať na svoj profil OnlyFans.

Pokiaľ si nie ste istí, či je účet OnlyFans pre vás to pravé, platforma ponúka zľavy a bezplatné skúšobné verzie, kedy je možné využiť zvýhodnenú cenu novým alebo vypršaným predplatiteľom.

Ako užívateľ budete mať plnú kontrolu nad počtom predplatných za zvýhodnenú cenu, je možné si nastaviť trvanie ponuky a limitovať ju na prvý počet predplatiteľov.

Tiež môžete vytvoriť bezplatné skúšobné verzie nastavením zľavy na 100% po vami určenú dobu.

Zarobte viac s programom odporúčania na OnlyFans

Táto sociálna sieť je veľmi progresívna, čo vytvára ďalšie možnosti, ako zarobiť na OnlyFans.

Všetky modelky majú aj prístup k programu odporúčaní, s ktorým môžete pozvať ďalšie kamošky do tejto platformy.

Čo to znamená? Pokiaľ si niekto zaregistruje účet pod vaším odkazom na odporúčanie, vy sami budete zarábať 5 % z jej aktivít za rok.

Ide o systém podielu zo všetkých ziskov používateľa (revshare), ktorého ste na OnlyFans priviedli.

Príjem z odporúčaní je vždy spracovaný prvý deň v kalendárnom mesiaci a vyplatený je priamo na váš bankový účet. Aj tu je stanovená minimálna výplata, činí 10 dolárov.

Ako vidíte, sieť OnlyFans si môžete vyskúšať. Ľahko zistíte, či budete vedieť pracovať s obsahom, vedieť vytvoriť atraktívne fotky a videá.

Pokiaľ áno, táto platforma vám ponúkne veľmi slušné možnosti, ako si pekne zarobiť.