Scroll Top

SEO služby

SEO funguje, keď sa robí strategicky správne, systematicky, kontinuálne a poctivo.

Neponúkam jednorazové konzultácie SEO, analýzu kľúčových slov a technickú analýzu SEO. Namiesto uspokojovania nárazových klientov sa zameriavam na dosahovanie výsledkov dlhodobou spoluprácou, v rámci ktorej sa realizujú všetky zmysluplné kroky, nadväzujú na seba v logickom slede a venuje sa im primerané množstvo času. Všetky tieto kroky potom v priebehu času synergicky pôsobia na dosiahnutie požadovaných výsledkov.

– Ponúkam vám komplexné SEO služby ušité na mieru
– Nastaviteľný mesačný rozpočet
– Privediem vám nových zákazníkov
– Výsledky už počas prvých 6 mesiacov
Celá problematika SEO sa zaoberá súladom webu s vyhľadávačmi. Cieľom SEO služieb je prispôsobiť a spravovať webové stránky tak, aby ich vyhľadávače vyhodnotili ako relevantné a zaujímavé, a aby ich tým pádom zobrazovali na popredných pozíciách vyhľadávania ako najlepšiu odpoveď na relevantnú otázku.

Celý proces sa skladá z veľkého množstva čiastkových aktivít a procesov, ktoré medzi sebou úzko súvisia a navzájom sa ovplyvňujú.

Nestačí robiť iba obsah, alebo iba odkazy! Ak chcete bežať maratón, potrebujete obe nohy a navyše poriadne vytrénované.

Moje služby sa preto skladajú zo všetkého, čo má podstatný vplyv na rast pozícií vo vyhľadávaní, návštevnosti všeobecne a taktiež konverzného pomeru.

Aké SEO služby vám môžem ponúknuť?

 • SEO Analýzu
 • Analýza kľúčových slov
 • Analýza webu
 • Analýza konkurentov
 • SEO poradenstvo
 • SEO konzultácie
 • Štruktúra stránok a vnútorné odkazovanie
 • Optimalizácia obsahu
 • Optimalizácia funkcií a zavádzanie nových
 • Zrýchlenie načítania
 • Úpravy dizajnu
 • Články do firemného blogu
 • Linkbuilding
 • Tvorba mikrosiete
 • PR články

Zopár výsledkov od mojich klientov:

seo služby na mieru

Každý web je jedinečný a rovnako tak aj SEO vyžaduje individuálny prístup podľa aktuálneho stavu, tématiky a účelu webu, požiadaviek klienta a radu vonkajších faktorov, medzi ktoré patrí najmä konkurencia.

Dobrým príkladom je optimalizácia webu a jeho propagácia. Od obyčajnej firemnej prezentácie sa obvykle líšia obrovským množstvom stránok. Od toho sa odvíja zostavenie odlišného rebríčka priorít a teda odlišný postup. Pre e-shopy hrá veľkú úlohu napríklad systém vyhľadávania a filtrácie tovaru, bezchybné prepojenie webu s platobnou bránou, registrácia do internetových porovnávačov tovaru a pod. Pre firemné prezentácie služieb budú dôležité odlišné veci.

Rovnako tak je pre lokálne firmy a podnikateľov absolútne kľúčové zacieliť na otázky zahŕňajúce ich lokalitu (Local SEO).

V odbore sa pohybujem cez 6 rokov a za uplynulú dobu som nazbieral mnoho cenných skúseností.

Dokážem budovať pozície, návštevnosť aj konverziu s akýmkoľvek typom webu, s akoukoľvek tematikou.

Navýšim počty vašich klientov a znížim cenu potrebnú na získanie objednávky. Napíšte mi: marketier@marketier.sk

Priebeh spolupráce

Ak nadviažete s mnou spoluprácu, vykonám hĺbkovú SEO analýzu a zostavím podrobný plán optimalizácie webu a linkbuildingovej stratégie.

Na základe rozpočtu tento plán každý mesiac postupne implementujeme, počnúc zadaniami s najvyššou prioritou.

Na začiatku každého mesiaca odomňa obdržíte podrobný report za uplynulý mesiac spolu s faktúrou pre mesiac nadchádzajúci.

Odporúčaný rozpočet

Prvým krokom je vykonanie základnej SEO analýzy, ktorá nám poskytne predstavu o prednostiach a slabinách vášho webu. Na základe výsledkov analýzy vám navrhnem odporúčaný mesačný budget, pomocou ktorého by sme mali byť schopní vyhovieť vašim požiadavkám (dosiahnutie pozícií v určitom čase).

Koľko sa rozhodnete do SEO investovať je iba na vás.

Je to jednoduché! Čím viac financií máme k dispozícii, tým viac času môžeme tráviť optimalizovaním vášho webu a budovaním jeho autority. S väčším rozpočtom môžeme taktiež publikovať viac článkov na lepších doménach a nakupovať viac kvalitnejších odkazov.

Rýchlosť rastu pozícií a konverzie je teda priamo úmerná výške vášho investovaného budgetu.

Minimálny mesačný rozpočet: 500€

Trápi aj váš web úbytok návštevnosti? Moje SEO dokáže takýto vývoj zvrátiť. Kontaktujte ma a dohodneme sa na podobe spolupráce! Kontakt: marketier@marketier.sk

Flexibilita

Na správu webových stránok už niekoho máte, akurát sa nevyzná v SEO? (čo je SEO?)

Máte k dispozícii vlastného copywritera alebo linkbuildera a jediné čo vám chýba je SEO konzultant, ktorý by všetko koordinoval?

Žiadna z týchto situácií pre mňa nie je žiadnou prekážkou!

Pre implementáciu zmien na webe a tvorbu optimalizovaných textov a odkazov vám rád poskytneme technické zadanie a váš budget investujeme do aktivít, ktoré nemáte zaistené.

Výsledky

Za výsledky považujem dosiahnutie vytýčených pozícií a v dôsledku toho rast návštevnosti. Bez konverzie by však návštevnosť nemala zmysel, a preto sa zaoberáme aj prívetivosťou prostredia webu a jeho celkovou schopnosťou udržať potenciálneho zákazníka na webe, vyhovieť mu a motivovať ho k uskutočneniu požadovanej akcie.

Máte problém s rozbehnutím návštevnosti nového webu? Môžeme sa spolu na to pozrieť – ozvite sa sa marketier@marketier.sk

Kedy sa dostavia prvé výsledky?

Prvé známky rastu pozícií možno očakávať počas prvých 3-6 mesiacov spolupráce.

Prečo nie napríklad už po prvom mesiaci? Nie je to úplne vylúčené, avšak aj z tohto hľadiska si vyhľadávače robia čo chcú. Presnejšie je to ovplyvnené indexáciou nového obsahu, novej štruktúry webu, nových spätných odkazov atď.

Všeobecne sa dá povedať, že čím viac konkurenčné prostredie, tým dlhšiu dobu trvá, kým sa dostaví prvý slušný výsledok.

Obrovskú úlohu zohráva samozrejme aj stav webu a aktuálnych pozícií, ktoré máme prinútiť k rastu. Pokiaľ sa s webom nenachádzate ani na prvých piatich stránkach vyhľadávania, nie je web vôbec zaindexovaný alebo je penalizovaný, mali by ste byť ochotní na výsledky čakať o to dlhšie.

Ďalším dôležitým vonkajším faktorom, ktorý neovplyvníme, sú vaši konkurenti. Pokiaľ sa niektorí z nich rozhodnú “priložiť pod kotol” a začnú mesačne do SEO investovať obrovské peniaze, len ťažko môžete očakávať, že obsadíme lepšie pozície ako oni.

Môžete sa však spoľahnúť, že urobím všetko, čo je v mojich silách, aby sme z vášho webu urobili výkonný propagačný nástroj. Váš úspech je aj moja reputácia!