Scroll Top

SEO OPTIMALIZÁCIA CENA

SEO CENA: cenník optimalizácie stránok pre vyhľadávače

Ak riešite SEO, teda optimalizáciu stránok pre vyhľadávače, bude vás zaujímať cena. Aká je férová cana za optimalizáciu?

Na začiatok je dobré pripomenúť, že “SEO optimalizácia” je nepresný výraz.

Iste vás zaujíma, aká je primeraná cena za optimalizáciu. U mňa je cenník SEO (optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače) jednoduchý, transparentný a vždy presne viete, koľko za danú službu platíte a čo za ňu dostanete.

Cenník je platný pre celú SR. Osobné konzultácie spravidla robím v Trenčíne. Je možné sa dohovoriť na osobnej konzultácii aj v inom meste, ako je Trenčín.

ZADARMO

SEO konzultácia ZADARMO platí pre záujemcov o dlhodobú SEO správu – min. 6 mesiacov (pozri ponuku v SEO služieb). Preberieme možnosti dlhodobej správy projektu, šance presadiť sa v organickom vyhľadávaní, odporúčanú hodinovú dotáciu podľa veľkosti a konkurenčnosti prostredia projektu, postup realizácie optimalizácie atď. SEO zadarmo ponúkam aj vybraným subjektom, ktoré sa starajú o choré deti a dlhodobo choré a nevyliečiteľné osoby.

50€ / hod.

Hodinová sadzba za SEO konzultáciu je 50€ / hod (zákazníci so SEO správou majú hodinovú sadzbu podľa zmluvného rozsahu).

KomplexnÉ SEO od 600€/ Mesiac

Hodinová sadzba za kontinuálnu prácu na projekte pre dlhodobú spoluprácu od 50€/hod. Kompletnú ponuku variantov dlhodobých spoluprác nájdete na stránke SEO služby a nižšie.

  • Rozsah prác do 10 hod. mesačne – úplny základ
  • Základná SEO správa: pomaly, ale iste – 10 hodín mesačne
  • Pokročilá SEO správa: viac práce, viac výsledkov – 25 hodín mesačne
  • SEO správa naplno: najrýchlejšia cesta k cieľu – 45 hodín mesačne
  • SEO správa NA MAXIMUM: rýchlejšie to už nejde – 90 hodín mesačne

Cena seo

Cenník seo

SEO cenník